Нектарина 1п цца 200гр

93 ден

Земја на потекло: Јужна Африка

Има на залиха

Категорија:
Шифра: FRE00325

Опис

Свежи нектарини/праски со потекло од Јужна Африка.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нектарина 1п цца 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *