Неопланта Чајна кобасица 295гр

295 g
259 ден

Neoplanta чаен колбас (ферментирана сува кобасица)

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA33065

Опис

Направена од делови од црвено месо.

Дополнителни информации

Тежина 295 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Неопланта Чајна кобасица 295гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *