Неопланта Деликатес Пилешки гради 350гр (Без глутен)

350 g
137,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA28810

Дополнителни информации

Тежина 350 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Неопланта Деликатес Пилешки гради 350гр (Без глутен)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *