Неопланта Стисната шунка 350гр (Без глутен)

350 g
157,00 ден

Neoplanta Delikates мини шунка. Без глутен. Содржи од 2% масти.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA28809

Опис

Neoplanta Delikates мини шунка. Без глутен. Содржи од 2% масти.

Дополнителни информации

Тежина 350 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Неопланта Стисната шунка 350гр (Без глутен)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *