Nescafe Dolce Gusto Cappuccino Кафе 2х8 капсули

320,00 ден 289,00 ден

Нескафе Долче Густо мелено кафе за машинско подготвувње на напивки. 16 капсули (8 капсули млеко x 17гр + 8 капсули мелено кафе х 6,3гр)

Шифра: NES19404 Категории: , , Ознака:
Прикажи ги сите резултати