Nescafé Xpress Cappuccino White кафе 250мл

89,00 ден

Нескафе Експресс Бело капучино

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA32110

Опис

NESCAFÉ Xpress е вкусна ледено ладна мешавина од кафе и млеко, совршена да ви даде блага стимулација во текот на долгото попладне на факултет, во канцеларија или додека сте на пат.
Ледено ладно кафе за луѓе кои се постојано во движење!
NESCAFÉ Xpress White
Вкусен начин да го подигнете нивото на енергија! Nescafé, измешано со вистинско млеко и изладено, за да направите напивка што ќе ве натера да продолжите.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nescafé Xpress Cappuccino White кафе 250мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *