Попуст!
-10%

Nescafé Xpress Vanilla Latte кафе 250мл

80,00 ден 89,00 ден

Нескафе Експрес Ванила

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA33890

Опис

NESCAFÉ Xpress е вкусна ледено ладна мешавина од кафе и млеко, совршена да ви даде блага стимулација во текот на долгото попладне на факултет, во канцеларија или додека сте на пат.
Ледено ладно кафе за луѓе кои се постојано во движење!
NESCAFÉ Xpress Vanilla
Што е тоа топло, а сепак ледено? Ви го претставуваме NESCAFÉ измешано со ледено ладно млеко и збогатено со неодолив вкус на ванила. Вкусен начин да го подигнете нивото на енергија!

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Alma Алма-М

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nescafé Xpress Vanilla Latte кафе 250мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *