Попуст!
-10%

Nescafé Xpress Latte Macchiato кафе 250мл

80,00 ден 89,00 ден

Нескафе Експрес Лате макијато

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA18241

Опис

NESCAFÉ Xpress е вкусна ледено ладна мешавина од кафе и млеко, совршена да ви даде блага стимулација во текот на долгото попладне на факултет, во канцеларија или додека сте на пат.
Ледено ладно кафе за луѓе кои се постојано во движење!
NESCAFÉ Xpress Latte Macchiato ледено кафе. Nescafé измешано со уште повеќе млеко, за уште подобар вкус и изладено со цел да ве разбуди!

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Alma Алма-М

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nescafé Xpress Latte Macchiato кафе 250мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *