Nesquik напиток 120гр

120 g
59,00 ден

Несквик какао напиток

Нема на залиха

Опис

NESQUIK прав содржи калциум, железо и витамин C.

Дополнителни информации

Тежина 120 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nesquik напиток 120гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *