Нивеа Балзам за после бричење

336,00 ден

REPLENISHING БАЛСАМ ЗА ПОСЛЕ БРИЧЕЊЕ

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 31101350

Опис

Лесната немасна формула со посебни хидратанти, Vitamin E и Провитамин B5 ѝ пружа на кожата долгорочна хидратација истовремено ревитализира и регенерира.

Меката немасна формула со посебни хидратанти, Vitamin E и Провитамин B:

Веднаш ослободува од иритација.
Пружа интензивна хидратација долгорочно .
Ја ревитализира и регенерира кожата.
Дерматолошки докажано соодветно за кожата.

НАЧИН НА УПОТРЕБА
Нанесете слободно по бричење.
РЕЗУЛТАТ
Кожата е глатка и негувана.
Чувство на релаксираност и комфорт.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нивеа Балзам за после бричење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *