Нивеа Крема 75мл

105,00 ден

NIVEA CREME

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA22270

Опис

Нeспоредлив хидратантен крем за сите типови на кожа, за деца и за возрасни и за секое годишно време. NIVEA Creme ѝ дава на кожата се што е потребно за да остане чиста, свежа и мазна. NIVEA Crème содржи Еucerit, уникатна хидратантна состојка.
Дерматолошки докажано соодветно за кожа.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нивеа Крема 75мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *