Нивеа Млеко за тело 400мл

258,00 ден

NIVEA IN-SHOWER МЛЕКО ЗА НЕГА НА ТЕЛО

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101360

Опис

Првиот регенератор за кожа од NIVEA: сосема поинаков начин на лесна и пријатна хидратација – за сува кожа.

Откријте еден сосема поинаков начин на лесна и пријатна хидратација: ова млеко за тело се користи во туш кабината, веднаш после туширањето. Мократа кожа моментно ја впива формулата со морски минерали. Почекајте само неколку секунди и истуширајте се уште еднаш набрзина. Нема потреба од дополнителна употреба на класично млеко за тело. Дури можете и веднаш да се облечете.

Резултат: Свиленикаво мека и нежна кожа веднаш после излегувањето од туш кабината.

НАЧИН НА УПОТРЕБА
Нанесете од вообичаениот производ за туширање и исплакнете.
Нанесете од In-Shower млекото за нега на тело уште додека сте под тушот.
Исплакнете
Избришете се и облечете се
Дерматолошки тестиран производ.
Без вештачки бои и силикони.
Биоразградливо.

Важно! Отстранете го вишокот од производот од кадата или туш кабината за да се спречи лизгање!

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нивеа Млеко за тело 400мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *