Нивеа Пена за бричење Силвер 200мл

162,00 ден

NIVEA SILVER PROTECT ПЕНА ЗА БРИЧЕЊЕ

Нема на залиха

Опис

Напредната формула развиена со модерната технологија која содржи Јони на Сребро, Камилица и Провитамин
B5:
• Пружа темелно и чисто бричење.
• Служи како штит на кожата.
• Штити од посекотини при бричење.

НАЧИН НА УПОТРЕБА
• Протресете пред употреба држејќи нагоре.
• Втријте на претходно намокрено лице.

РЕЗУЛТАТ
• Темелно бричење и заштитена кожа.
•Кожата е здрава и витална.

ДЕРМАТОЛОШКИ ОДОБРЕНО

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нивеа Пена за бричење Силвер 200мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *