Њамб Чоко наполитанки 180гр

180 g
52,00 ден

Banini Njamb Чоко вафел

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101367

Опис

Banini Njamb Чоко вафел

Дополнителни информации

Тежина 180 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Њамб Чоко наполитанки 180гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *