Ноблице Кекс 250гр

250 g
65,00 ден

Banini Noblice чајни бисквити

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17093

Опис

Banini Noblice чајни бисквити

Дополнителни информации

Тежина 250 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ноблице Кекс 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *