Норфиш Пастрмка со бело месо 750гр (±5%) (Замрзнато)

600 g
0,00 ден

Свежо замрзната чистена пастрмка во пакување од 600 гр.

Нема на залиха

Опис

ПОТЕКЛО: Босна и Херцеговина

ПАКУВАЊЕ: 600 гр. ± 5%

Дополнителни информации

Тежина 600 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Норфиш Пастрмка со бело месо 750гр (±5%) (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *