Novito Грисини со сирење 350гр

350 g
105,00 ден

Novito грисини со сирење

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA37075

Опис

Состав: пченично брашно, вода, маргарин, сирење 35%, сончогледово масло, сол, сусам, јајце.
Алергени: глутен, сусам, млеко, јајце.

Производител: Бурекџилница Здравје Скопје

Нутритивна вредност на 100гр производ
Енергија 485,6 kcal / 2029,81 kj
Протеини 7,10g
Масти 27,7g
од кои заситени 16,62g
Јаглехидрати 48,5g
од кои шеќери 5,5g
Сол 2,5g

Дополнителни информации

Тежина 350 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Novito Грисини со сирење 350гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *