Нутини Црно суво грозје 100гр

100 g
27,00 ден

Нутини сушено црно грозје

Нема на залиха

Опис

Нутини сушено црно грозје

Дополнителни информации

Тежина 100 g
Suppliers za lot expiry

Ceza Чеза Комерц доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нутини Црно суво грозје 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *