Нутини Индиски ореви 80гр

50 g
69,00 ден

Нутини печени солени индиски ореви

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA25356

Опис

Нутини печени солени индиски ореви

Дополнителни информации

Тежина 50 g
Suppliers za lot expiry

Ceza Чеза Комерц доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нутини Индиски ореви 80гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *