Нутини Лупен сончоглед 50гр

50 g
15,00 ден

Nutini Лупен сончоглед

Нема на залиха

Опис

Nutini Лупен сончоглед

Дополнителни информации

Тежина 50 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нутини Лупен сончоглед 50гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *