Нутини Лупени семки од тиква 50гр

50 g
29,00 ден

Нутини лупени сирови семки од тиква

Нема на залиха

Опис

Нутини лупени сирови семки од тиква

Дополнителни информации

Тежина 50 g
Suppliers za lot expiry

Ceza Чеза Комерц доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нутини Лупени семки од тиква 50гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *