Нутини Пченка за пуканки 200гр

200 g
19,00 ден

Nutini пченка за пуканки

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA25958

Опис

Nutini пченка за пуканки

Дополнителни информации

Тежина 200 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нутини Пченка за пуканки 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *