Попуст!
-34%

Нутини Печен црн сончоглед 200гр

100 g
19,00 ден 29,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA36710

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нутини Печен црн сончоглед 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *