Нутини Печени бадеми 80гр

80 g
85,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA25354

Дополнителни информации

Тежина 80 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нутини Печени бадеми 80гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *