Нутини Печени кикирики солени 300гр

300 g
55,00 ден

Nutini печени солени кикиритки со лушпа во пакување од 300 грама.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA31213

Опис

Nutini печени солени кикиритки со лушпа во пакување од 300 грама.

Дополнителни информации

Тежина 300 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нутини Печени кикирики солени 300гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *