Нутини Печени кикирики во лушпа 400гр

400 g
72,00 ден

Печени кикирики во цела лушпа

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA25369

Опис

Печени кикирики во цела лушпа

Дополнителни информации

Тежина 400 g
Suppliers za lot expiry

Ceza Чеза Комерц доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нутини Печени кикирики во лушпа 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *