Нутини Пржени кикирики (вакуумирани) 300гр

300 g
69,00 ден

Nutini пржени солени кикирики во вакуум пакување од 300 грама.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA33406

Опис

Nutini пржени солени кикирики во вакуум пакување од 300 грама.

Дополнителни информации

Тежина 300 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нутини Пржени кикирики (вакуумирани) 300гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *