Нутини Суви брусници 100гр

100 g
44,00 ден

Нутини сушена брусница

Има на залиха

Опис

Нутини сушена брусница

Дополнителни информации

Тежина 100 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нутини Суви брусници 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *