Нутини Суви сливи 200гр

200 g
67,00 ден

Нутини сушени сливи

Има на залиха

Опис

Нутини сушени сливи

Дополнителни информации

Тежина 200 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нутини Суви сливи 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *