Oldenburger Сребрен Несолен путер 250гр

250 g
139,00 ден

Олденбургер Германски путер без сол
Made in Germany

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA12252

Опис

Хранлива вредност: Износ на 100 g:
Енергија (kJ / kcal) 3061/744
Масти (g) 82,0 56,6 од кои заситени масти
Јаглехидрати (g) 1.0 1.0 од кои шеќери
Протеин (g) 0.6
сол 00:03
без адитиви Состојки
крем (UHT), стартер култури

Алергија СОВЕТ: природно без глутен, лактоза содржи протеини сува млеко

природно глутен содржи лактоза сува протеини млеко

Lacto-вегетаријанска, Халал

Дополнителни информации

Тежина 250 g
Suppliers za lot expiry

Rudine Рудине-ММ доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Oldenburger Сребрен Несолен путер 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *