Oliva Зелен цврст сапун за пилинг со маслиново масло, семки од маслинки и мед 125 гр

70,00 ден

0% парабени, 0% вештачки бои, 0% пропилен гликол, 0% состојки од животинско потекло, рециклирачко пакување.

Шифра: KND11018 Категории: , ,
Прикажи ги сите резултати