Ориз (зготвен) кгр

150 ден по килограм

Состојки: ориз, сончогледово масло, кромид, морков, мешани зачини, сол. Алергени: целер.

Категорија: ,
Шифра: LLG10163

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ориз (зготвен) кгр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *