Ornel Calming Омекнувач 1,8л

251,00 ден

Сапониа Орнел Калминг омекнувач за алишта

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11289

Опис

Сапониа Орнел Калминг омекнувач за алишта

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

VSR ВСР Дистрибуција и Логистика Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ornel Calming Омекнувач 1,8л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *