Ornel Meksi Омекнувач 1л

109,00 ден

ORNEL MEKSI

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11273

Опис

Ornel Мекси, се карактеризира со деликатни цветни ароми и пријатна мекост на ткаенина

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ornel Meksi Омекнувач 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *