Ослич во пченкарно 1кг

359 ден

Состојки: ослич, пченкарно брашно, сол, масло Алергени: глутен, траги од целер, риба.

Категорија: ,
Шифра: LLG10168

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ослич во пченкарно 1кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *