Осоговски Кравји кашкавал

138,00 ден169,00 ден

Вакуумирано парче кравји кашкавал од Млекара Јогомеркур

Тежина на парчето
Откажи

Категорија:
Шифра: JMK01215

Опис

Вакуумирано парче кравји кашкавал од Млекара Јогомеркур

Дополнителни информации

Тежина N/A
Тежина на парчето

240гр, 270гр, 275гр, 280гр, 285гр, 290гр, 295гр, 300гр, 305гр, 310гр, 315гр, 320гр, 325гр, 330гр, 335гр, 340гр, 345гр, 350гр, 355гр, 360гр, 365гр, 370гр, 375гр, 380гр, 385гр, 390гр, 395гр, 400гр, 405гр, 410гр, 415гр, 420гр, 425гр, 430гр, 435гр, 440гр, 445гр, 450гр, 455гр, 460гр, 465гр, 480гр, 485гр, 495гр, 505гр, 565гр

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Осоговски Кравји кашкавал”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *