Осоговски Путер 180гр

180 g
99,00 ден

Osogovo Milk Осоговски путер

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA31528

Опис

Osogovo Milk Осоговски путер

Дополнителни информации

Тежина 180 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Осоговски Путер 180гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *