Осоговски Путер 500гр

500 g
249,00 ден

Osogovo Milk Осоговски путер

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA29518

Опис

Osogovo Milk Осоговски путер

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Осоговски Путер 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *