Осоговско кравјо сирење Пониква 1кг

279 ден

Osogovsko kravjo sirenje Ponikva 1kg

Има на залиха

Категорија:
Шифра: JMK1551

Опис

Произведено од 100% природно млеко од Осоговските планини.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Осоговско кравјо сирење Пониква 1кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *