Осоговско Мешано сирење во кантичка 1кг

319 ден

Osogovsko mesano sirenje 1kg

Има на залиха

Категорија:
Шифра: JMK1550

Опис

Произведено од 100% природно млеко од Осоговските планини.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Осоговско Мешано сирење во кантичка 1кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *