Осоговско Овчо сирење (цца 400гр)

400 g
135,00 ден

Вакуумирано парче овчо сирење од Млекара Јогомеркур со типична тежина од 400 грама (±5%)

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA14876

Опис

Вакуумирано парче овчо сирење од Млекара Јогомеркур со типична тежина од 400 грама (±5%)

Дополнителни информации

Тежина 400 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Осоговско Овчо сирење (цца 400гр)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *