Овако Босански суџук 400гр

400 g
199,00 ден

Ovako босански суџук

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA36087

Опис

Ovako босански суџук

Дополнителни информации

Тежина 400 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Овако Босански суџук 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *