Palmolive Naturals Long & Shine Shampoo Шампон за коса 350мл

93,00 ден

Нема на залиха

Палмоливе шампон со екстракт од маслинки, познат по своите антиоксидантски и оменувачки својства, помага при зајакнување на долгата коса и ја одржува мазна и негувана.

Шифра: ING13560 Категорија: Ознака:
Прикажи ги сите резултати