Палома Бели салфети 30×30

49,00 ден

Paloma Joy 100 парчиња бели салвети со димензија 30×30цм

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA10884

Опис

Paloma Joy 100 парчиња бели салвети со димензија 30×30цм

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Палома Бели салфети 30×30”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *