Палома Multi Fun 2 брисачи

57,00 ден

2 Paloma Мулти Фан брисачи за кујна.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA23279

Опис

2 Paloma Мулти Фан брисачи за кујна.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Палома Multi Fun 2 брисачи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *