Палома Марамчиња 3 сл.10 парчиња

69,00 ден

Paloma Classic трослојни хартиени марамчиња

Има на залиха

Опис

Состав: 100% целулоза

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Палома Марамчиња 3 сл.10 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *