Палома Розеви салфети 30×30

49,00 ден

Paloma Joy 100 парчиња салвети во боја со димензии 30х30цм

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA21854

Опис

Paloma Joy 100 парчиња салвети во боја со димензии 30х30цм

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Палома Розеви салфети 30×30”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *