Палома Трослојна тоалетна хартија Exclusive 10 ролни

185,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: NOV2260-1

Опис

Paloma Exclusive – 10 парчиња – 3 слојна

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.