Палома Трослојна тоалетна хартија 10 ролни

72,00 ден

Paloma Classic 10 ролни трослојна тоалетна хартија

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: MZA07630

Опис

Paloma Classic 10 ролни трослојна тоалетна хартија

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Палома Трослојна тоалетна хартија 10 ролни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *