Палома Зелени салфети 30×30

49,00 ден

Paloma Joy 100 парчиња салвети во боја со димензии 30х30цм

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA21853

Опис

Paloma Joy 100 парчиња салвети во боја со димензии 30х30цм

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Палома Зелени салфети 30×30”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *